Hakkımızda

| 0 232 445 41 51 | Facebook | Twitter |

Biz Kimiz?


FİRMASİST LTD. ŞTİ. 2010 yılında kurulmuştur. Hizmet alanı, "Kurumsal Tedarik" başlığı altında iş ortağı firmalar ile satın alım süreçlerini en verimli şekilde organize etmektir. FIRMASIST LTD.ŞTİ. geniş bir üretici ve tedarikçi veritabanına sahiptir. Yurtdışı 58 , yurtiçi 102 üretici firma ile ortak hareket içerisindedir. Genç ve dinamik oluşumu ve deneyimli planlama takımı sayesinde FIRMASIST LTD. ŞTİ., kozmetik, kişisel bakım ve otomotiv sektörlerinde pazarlama desteği sağlayabilecek birçok proje ile kurumsal müşterilerin hizmetindedir. Ayrıca FIRMASIST LTD. ŞTİ. , bünyesinde bulunan OFSET ve Matbaa parkuru ile "Kurumsal Kimlik" çalışmalarının tümünü çok hızlı ve ekonomik bir şekilde çözümlendirebiliyor. Sektör liderlerinin tedarik düzenleme ve bütçeleme konusunda tercih listesinde ilk sıralara ulaşan kuruluşumuz, bu konudaki tecrübesini paylaşmaya devam etmektedir.

Ekibimiz

Bekir ARPASLAN
  1. barpaslan@firmasist.com
  2. 0 530 551 8283
Ali BALİBEY
  1. alibalibey@firmasist.com
  2. 0 533 250 2030
Çağrı SOLAKOĞLU
  1. Medya Yönetimi
  2. cagrisolakoglu@firmasist.com
  3. 0 532 305 5045
Efsun ATAY
  1. Akdeniz Bölge Sorumlusu
  2. efsunatay@firmasist.com
  3. 0 536 209 3271

Vizyonumuz


Kozmetik ve kişisel bakım sektöründen gelen tecrübemiz ile her ihtiyaca farklı bakış açısı oluşturarak, olağanın dışında, çağı yakalamış çözümlerle gündemde olmak.


Misyonumuz


En verimli, en ekonomik ve "diğerlerinde farklı" olabilmenin avantajyny müşterimiz olan kurumsal firmalara yaratabilmek ve bu avantajı yıllar süren iş ortaklığına dönüştürebilmek.

İnsan Kaynakları


Bizimle iletişime geçmek takımımızın bir parçası olmak istiyorsanız CV'nizi iletişim sayfasındaki mail adresine yada "basvuru@firmasist.com" mail adresine gönderebilirsiniz.


Truesystems


2011 yılı itibari ile Firmasist distribütörlüğüne giren Truesystems markası, 2000 yılından bu yana dünya kozmetik pazarına teknoloji sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir. Firmasist Kurumsal Tedarik iş birlikteliği ile ar-gesini tamamladığı özellikle "Kablosuz teknoloji" tabanına sahip cilt ve saç analiz cihazları Türkiye kozmetik markaları, eczaneler ve güzellik merkezleri tarafından ilgi ile takip edilmektedir.Bu sayfa chrome ve firefox web tarayıcıları ile TAM uyumlu çalışır.